niedziela, 4 stycznia 2015

Kolejny blog o lalkach

Witajcie!

Większość małych dziewczynek kocha lalki. Jedne z tego wyrastają wraz z wypadnięciem wszystkich mlecznych zębów, a inne kochają je nadal  mimo upływu czasu, nawet w dorosłym życiu. Ja należę do tych drugich. Nigdy nie przestałam zachwycać się lalkami, nawet jeśli już żadnej nie miałam a moje stare lalki albo się popsuły albo zostały komuś oddane. Kiedy urodziła się moja siostra zaczęłam zbierać dla niej lalki (miałam wtedy 13 lat więc samej już mi się "nie wypadało" bawić). Dzisiaj ma już 10 lat i lalki powoli jej się już nudzą  - więc musiałam wkroczyć do akcji i przejęłam część jej kolekcji :P Na razie nie mam zamiaru tworzyć własnej, wielkiej kolekcji. Jestem dość wybredna - nie dla mnie superstary, jeśli fashionistki to naprawdę wyjątkowe. Mam kilka sztuk które zamierzam odszczurzyć, odziać i puścić dalej w świat ale kilka na pewno zostanie już ze mną, a poznacie je już niebawem :)

8 komentarzy:

 1. Nigdy nie jest sie za starym na lalki :D Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. MH może nie są ładne w potocznym słowa rozumieniu - ale
  niewątpliwie są nad wyraz ciekawe i intrygujące - niektóre
  wręcz zjawiskowe... chętnie będę tutaj zaglądać - dobrze,
  że są jeszcze Duszyczki, którym rzeczywiście leży na
  sercu dobro porzuconych lal ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj w świecie lalek :)))
  Piszesz, że z wiekiem z lalek się wyrasta, a ja bym powiedziała, że z wiekiem się dopiero dorasta,
  należę do grupy lalkarek już wieku bardzo, bardzo dorosłego życia :))) hahaha...
  ale przyjemnie jest jeśli jeszcze znajdzie się następna bratnia dusza :D
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj. Lalki to świetna odskocznia dla osoby w każdym wieku. SuperStary to świetne lalki, są osoby, które mają cudowne kolekcje tych lalek i nie świadczy to o tym że nie są wybredne. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och zdaję sobie sprawę z uroku Superstarek :) Nie chciałam w żadnym wypadku ich umniejszyć ani kwestionować gustu ich posiadaczy. Po prostu nie są dla mnie :) A właściwie nie były :P
   Bo teraz, gdy zgłębiłam nieco swoją wiedzę na temat tych lalek i poznałam więcej modeli niż blond barbie w różowym ubranku sama chciałabym mieć kilka u siebie :)

   Usuń
 5. achdzieciaki3 maja 2018 14:43

  Wszystkie lalki są piękne. Czy to małe, duże, szmaciane czy nawet plastikowe:) Dzieci je kochają https://achdzieciaki.pl/klocki-26

  OdpowiedzUsuń
 6. Lalki od zawsze były, są i będą w życiu każdej dziewczynki.Na fajny wybór lalek trafiłam w https://modino.pl no i nie tylko lalek ale również innych zabawek.

  OdpowiedzUsuń